Korv on tühi
09200O MWF16

Designed as an affordable, space-saving accessory to the Moda Wall Furniture System or as a stand alone piece, the MWF16 has a stylish look on the outside and ample room to wire cables on the inside. This do-it-yourself solution allows you to neatly organize components right under your flat panel without the need to run the connections through your wall.

  • Supports up to: 40 lbs (18.1 kg) maximum shelf capacity
  • Shelf: 8mm tempered glass
  • Mounting: Double-stud
  • Dimensions: 24”w x 19.5”h x 20.1”d (610mm x 653mm x 511mm)
  • Color: Espresso
  • Wenge wood wall panel
  • Ample cable management room makes it easier than ever to keep power and A/V cords separate, but concealed
  • Can be used with or without flat panel
  • Use with MWFS, MWF8 or stand alone
Loe edasi
110,00 €Hind sisaldab käibemaksu Laos
Triipkood 728901018657
Tootja veebileht

Juba üle 30 aasta OMNIMOUNT on hoidnud omal alal positsiooni kui maailma juhtiv tootearendaja. Asutamisest saadik OMNIMOUNT on lihvinud oma oskusi teerajajana audio kinnitite valdkonnas ja jätkab arengut oma tugevale vundamendile ja pärandile. Nüüdseks, kord eraldi maailmad, hi-fi ja video, on sulandunud ühtseks kodukinoks. Ettevõtte haare on oluliselt laiendunud, et omada täielikku tooteportfelli paigalduste lahendustes, sealhulgas mootoriga tooted, lameekraani kinnitused, kodukino mööbel, professionaalse audio/video raamkinnitid, digiposterite kinnitid, kõlarite alused ja eritooted.

Kõik ölelduna, OMNIMOUNT’i tootesari omab nüüd sadu paigaldus lahendusi, mis rahuldavad peaaegu iga mõeldava kodukino nõudmised. OMNIMOUNT’i meeskond, tööstusdisainerid ja insenerid ei ole mitte ainult tunnustatud läbi kogu tarbeelektroonika tööstuse innovatiivsete ja usaldusväärsete toodete, vaid ka regulaarselt auhinnatud silmapaistvate tööstusauhindadega.

Alates väikseimast kõlarist suurima lameekraanini ja kõik selle vahel, OMNIMOUNT on teerajaja tarbija ja professionaalide toodete arendamisel, et maksimaliseerida kodukino kogemus. Nüüdseks esindatud kogu maailmas enam kui 67 riigis, OMNIMOUNT’i auhinnatud tooted on laialdaselt tuntud oma teedrajava disaini, märkimisväärse detailsusega, parima kvaliteediga ja pikaajalise usaldusväärsusega.

Teised sama brändi tooted