The wishlist name can't be left blank

VACUUM CLEANER ROBOT/X500 PRO TESVOR

SKU
ELKO_TESVORX500PRO
Laos
Special Price 169,00 € Tavahind 269,00 €
-
+
Osta järelmaksuga alates €8.98 / kuus
Ülevaade

Robottolmuimeja Tesvor X500 Pro  efektiivne robottolmuimeja koos pesemis funktsionaalsusega.

Tasuta tarne

Tellimused üle 50euro

Tesvor X500 Pro

Nutikas ja kaasaegne igapäevane abimees:

Alati OTA-ga “kursis”

Tänu WLAN-ühendusele saab tootja uusi värskendusi hõlpsasti robotisse üle kanda. See tagab, et Tesvor X500 Pro on alati ajakohane.

 

Ainulaadne 3-etapiline puhastussüsteem

Tesvor X 500 Pro robottolmuimeja töötab 3-etapilise puhastussüsteemiga. Pöörlevad põhjarullid koguvad tolmu ja mustuse osakesi ning transpordivad need kogumismahutisse. See tagab täieliku ja põhjaliku puhastuse.

 

Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldi kaudu

Tesvor X500 Pro komplekti kuulub kaugjuhtimispult, mis võimaldab mugavalt juhtida robotit. Seda saab kasutada roboti käsitsi  juhtimiseks, automaatse käivitamisaja määramiseks ja puhastamisrežiimi valimiseks.

 

Kaasaegsed andurid tagavad ohutuse

Robottolmuimeja on töö tagamiseks varustatud mitmesuguste anduritega. Tesvor X 500 Pro on varustatud kukkumis- ja takistussensoritega. See võimaldab takistusi varakult avastada ja vältida, ilma et nendesse põrkaks. Treppide või maandumiste korral reageerib robot varakult ja muudab liikumissuunda.

 

Tugeva ja selge disainiga robot

X500 Pro ülaosa on valmistatud karastatud klaasist. Seetõttu on see eriti vastupidav kriimustuste eest ja näeb seetõttu palju parem välja kui teised samalaades plastkorpusega mudelid.

 

Puhastage kõvad põrandad ja vaibad

Tesvori mudelit X500 pro soovitatakse kasutada 150 m2 suurustel pindadel. Robot puhastab põrandaid nagu laminaat, parkett ja plaadid kui ka lühikese karvaga vaipu. Tesvor X500 Pro ületab takistused – kuni 1,5 cm . Märkus: kui veepaak on paigaldatud, ei suuda X 500 Pro on takistuste ületamine häiritud.

 

Texvor X500 Pro loob reaalajas kaardi

Nutikale ja uuenduslikule navigeerimisele tuginedes loob robot reaalajas virtuaalse kaardi. X500 Pro kasutab seda puhastustee kavandamiseks ,et oskuslikult teie kodu koristada.

Õhuke disain

Kuna robottolmuimeja üldine kõrgus on eriti madal, vaid 7,5 cm, sobib see hästi ka madala mööbli alla ja hoolitseb koristamise eest ka raskesti ligipääsetavates kohtades, näiteks diivani või voodi alt

 

Automaatne laadimisprotsess

Kui puhastamine on lõpule jõudnud või kui X500 pro aku on tühjenemas, naaseb roboti  laadimisjaama ja laeb automaatselt.

Lisainfo
Värv White
kaal 3.5
Write Your Own Review
Arvustatav toode:VACUUM CLEANER ROBOT/X500 PRO TESVOR