The wishlist name can't be left blank

Äriklienditeenindus Tallinn & Põhja-Eesti

Äriklienditeenindus Tallinn & Põhja-Eesti
E - R 9.00 – 17.00
Jälgimäe tee 13, Tänassilma
Saku Vald, 76406 Harjumaa

Katrin Vahter, müügisekretär, tel: 605 7270, e-post: info@byroopluss.ee

Jarek Samm, suurkliendihaldur / projektimüük, tel: 654 1723, e-post: Jarek.Samm@byroopluss.ee

Marika Ratassepp, suurkliendihaldur, tel: 654 1725, e-post: Marika.Ratassepp@byroopluss.ee

Helje Ruus, ärikliendihaldur, tel: 654 1734, e-post: Helje.Ruus@byroopluss.ee

Hela Säde, ärikliendihaldur, tel: 654 1724, e-post: Hela.Sade@byroopluss.ee

Liliana Tint, ärikliendihaldur, tel: 654 1728, e-post: Liliana.Tint@byroopluss.ee

Ülle Paulus, ärikliendihaldur, tel: 654 1730, e-post: ylle.paulus@byroopluss.ee

Aleksandra Sepp, ärikliendihaldur, tel: 654 1720, e-post: Aili.Sepp@byroopluss.ee

Aleksandra Sokolova, ärikliendihaldur, tel: 654 1720, e-post: Aleksandra.Sokolova@byroopluss.ee

Vilma Mäe, ärikliendihaldur, tel: 654 1720, e-post: Vilma.Mae@byroopluss.ee