Kuidas osta

1. Sobiva toote leidmine ja lisamine ostukorvi

Leidke vasakul asuvast menüüst sobiv tootekategooria ning liikuge hiirega sellele. Vastav kategooria avaneb koos oma alamkategooriatega ning Te näete kõiki selle kategooria tooteid. Leidke endale sobiv toode ja klikkige nupule „LISA KORVI”. Kui soovite tootega lähemalt tutvuda, klikkige tootepildile ning avaneb tooteleht, kus on kirjas täpne tooteinfo. 

Kui valitud kategoorias on palju tooteid, hõlbustab sobiva toote leidmist tootepuu vasakul avanev "FILTER" aken. Seal on Teil antud kategooria tooted filtreeritud põhiomaduste järgi. Samuti näete kohe kui palju Teile sobivate omadustega tooteid hetkel saadaval on. Valige üks või mitu omadust, mis Teile sobival tootel peaks olema ning vastavalt Teie valikutele näidatakse Teile ainult neid tooteid, mis Teid huvitavad. 

Sobiva toote leidmiseks võite kasutada ka ülemisel paneelil olevat "Otsi....." lahtrit. Kirjutage sinna märksõna või tootenimi ning vajutage nupule "OTSIN". Seejärel kuvatakse Teile tooted, mis võiksid Teie otsingukriteeriumile vastata. 

Samamoodi valige välja ka teised tooted, mida soovite osta. Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides ülal paremal olevale ostukorvi väljale. Sealsamas on pidevalt näha ka Teie ostukorvi maksumus. 

2. Ostukorvi ülevaatamine ja koguste korrigeerimine

Avatud ostukorvis näete kõiki tooteid, koguseid ning hindu.

Kui soovite muuta ostukorvis olevate toodete kogust, siis klikkige vasakul olevale  nupule„JÄTKAN OSTMIST”. Kui soovite eemaldada ostukorvist tooteid, siis klikkige tooterea lõpus olevale punasele ristikesele. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, siis saate tellimuse esitada klikkides nupule üleva-või all paremal„VORMISTA OST”

3. Tellimuse esitamine ning tasumine.

Sisestage tellimuse maksja andmed. Tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohustuslikud.

Valige välja kaupade kohale toimetamise viis. Saate valida, kas kaubad toimetatakse kohale kulleriga või tulete neile ise järele 

Kui olete uus klient, siis meie e-poes saate kauba eest tasuda ettemaksu arve alusel, kui aga olete püsiklient, siis esitage tellimus ja kauba kättesaamisel saadame ülekande arve, mille saate eelneva maksekokkuleppe sõlmismisel tasuda. Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 5 päeva.